Marturie 2 – Curs de Croitorie 2016

Saptamana trecuta va spuneam ca acum 2 ani, am mai avut un curs de croitorie sustinut tot de Asociatia Harmony and hope cu fonduri nerambursabile de la Consiliul judetean Iasi, iar unele doamne care au participat, au fost de acord sa va spuna cum s-au simtit si ce beneficii au avut dupa absolvirea cursului:

,,Buna ziua ! Ma numesc Munteanu Tatiana si am participat si eu la cursurile de croitorie organizate de Asociatia Harmony and Hope . Aici am intalnit oameni minunati care m-au ajutat sa-mi imbunatatesc cunostintele despre croitorie. Am impartasit momente de bucurie , am legat prietenii ,am primit si diploma, am confectionat diverse lucruri iar unele le-am primit cadou la finalul cursului. Recomand un astfel de curs oricui pentru ca este o experienta minunata din care ai numai beneficii.”